RB Akademia

RB Akademia

Russell Bedford oferuje szereg specjalistycznych szkoleń pozwalających przyswoić i poszerzyć wiedzę w przystępny sposób. Warsztatowa forma oferowanych przez nas zajęć stanowi gwarancję pozyskania praktycznych umiejętności, które uczestnicy będą mogli w pełni wykorzystać podczas codziennej pracy.

 

„Wykładowca odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiązał niejasności nie tylko związane z omawiamy tematem, ale także wykraczające poza omawiane zagadnienia”
Firma NASK

Jako kancelaria adwokacko-podatkowa, oferujemy praktyczne rozwiązania, które nasi specjaliści na codzień pracujący w naszej kancelarii w przystępny sposób przedstawią Państwu na naszych warsztatach, szkoleniach i konferencjach.
Jednocześnie prelegenci naszych konferencji to pracownicy Russell Bedford, którzy na codzień zajmują się problemami naszych Klientów związanymi z podatkami, prawem, finansami i rachunkowością.

W zakresie szkoleń nasza kancelaria przeprowadzila na przestrzeni ostatnich 2 lat ponad 1800 godzin zegarowych szkoleń z czego ponad 1400 godzin przeprowadzili nasi pracownicy. W szkoleniach uczestniczyło ponad 2.400 osób. Ściśłe wspólpracujemy z Krajową Izbą Doradców Podatkowych, przeprowadzając cyklicznie dla niej szkolenia w których rok rocznie uczestniczy w każdym z dni szkoleniowych od 200 do 500 osób. Dodatkowo uzupełnieniem naszej oferty są konferencję, na których średnio uczestniczy ponad 40 osób.
W trakcie tego czasu średnia ocen dla naszych wykładowców wynosiła 4,82 oraz 4,86 wynosiła średnia ocen za organizację, oba wyniki w skali 1-5.

 

Dane rejestrowe:

Russell Bedford Poland Akademia sp. z o.o.
ul. Marynarska 11
02-674 Warszawa
NIP: 5213695655
REGON: 361390174

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, numer KRS: 0000555604