O konferencji

O konferencji

Zapraszamy Państwa na kongres poświęcony przeglądowi aktualnych regulacji oraz planowanych zmian przepisów z zakresu prawa pracy

Udział w wydarzeniu stanowi doskonałą okazję do uzupełnienia wiedzy o aktualny stan prawny, dobre praktyki oraz do poznania uczestników konferencji i wzajemnej wymiany doświadczeń.

 

Pierwszego dnia konferencji omówione zostaną zagadnienia z zakresu zatrudnienia cudzoziemców w Polsce po zmianach prawa 2018. Prowadzący przedstawią również rewolucję w ochronie danych osobowych RODO 2018 a problemy działów HR. Dodatkowo omówione zostanie zagadnienie dotyczące delegowania pracowników w kontekście trwających prac na poziomie unijnym.

Nie mniej ciekawym będzie zaś drugi dzień konferencji, podczas którego poruszone zostaną zagadnienia związane z optymalizacją czasu pracy w branży produkcyjnej, energetycznej oraz handlowej. Joanna Wojciechowicz przybliży nam zagadnienia z zakresu zmian w emeryturach oraz zasady przyznawania rent z tytułu niezdolności do pracy i rent rodzinnych. Natomiast niezależny ekspert prawa pracy Piotr Wojciechowski, wskażę nam jaką formę zatrudnienia wybrać po ostatnich zmianach.

Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów i praktyków, na co dzień zajmujących się omawianą tematyką: dr Macieja Chakowskiego, adw. Piotra Wojciechowskiego, mec. Przemysława Ciszka, mec. Annę Telec, Joanna Wojciechowicz oraz Monikę Wacikowską.